Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

Personelimiz

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Yapı işleri ve Teknik Daire Başkanlığı bünyesindeki 1  Daire Başkanı, 3 Şube Müdürü ile teknik ve idari muhtelif kadrolarda çalışan toplamda 83 personeli ile hizmet vermektedir.

             

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

Nedim SERT  

Daire Başkanı

 

Yasemin KUBAT / 1028 - 1029

Yönetici Asistanı

 

Yapı İşleri Teknik Şube Müdürlüğü

Cihangir FİDAN – 1022

Şube Müdürü

 

Proje ve Emlak İşleri Şube Müdürlüğü

 

 

Bakım Onarım Şube Müdürlüğü

Şenol TÜRKELİ – 1193

Şube Müdürü

 

Peyzaj ve Çevre Düzenlemesi Şube Müdürlüğü

Ramazan YOLAL – 1440

Şube Müdürü

 

Mimari Birim

Serpil KEÇELİ – 1056

Dr. Mimar

İlkay SAĞLIK KESKİN - 1549

Mimar

Fatih AYAR - 1550

İçmimar

Yasemin GENCER KÜLAHLI - 1031

Mimar

Murat KÜÇÜK  - 1921

Mimar

Eda DİKEN – 1605

Mimar

Gonca TOKGÖZ - 1072

Harita ve Kadastro Teknikeri

 

İnşaat Birimi

Zuhal GÜLLÜOĞLU - 1407

İnşaat Mühendisi

Hatice AKPINAR - 1059

İnşaat Mühendisi

Birsen ÖZMEN - 1054

İnşaat Mühendisi

Ufuk VARIŞLİ - 1061

İnşaat Mühendisi

Emel EKŞİ - 1602

İnşaat Mühendisi

Muhammet Ali KARTAL - 1038

İnşaat Mühendisi

Çağdaş Bilen SEZGİN - 1899

İnşaat Mühendisi

Burhanettin KIR - 1036

İnşaat Mühendisi

Sedat AKYEL - 1355

İnşaat Teknikeri

Hasan ARIĞ - 1041

İnşaat Teknikeri

Gökhan TOPÇU - 1042

İnşaat Teknikeri

Abdullah CİHANGİR - 1821

İnşaat Teknikeri

Mustafa GENÇTÜRK -

İnşaat Teknisyeni

 

Makine Birimi

Ebru YARKATAŞ - 1601

Y. Makine Mühendisi

Muhammet ALBAYRAK - 1600

Makine Mühendisi

Hakan GÜNGÖR - 1895

Makine Mühendisi

Suat BOZKURT - 1040

Makine Teknik Öğrt.

Fatih ALTUNBAŞ - 1475

Makine Teknik Öğrt.

Oktay YANIK - 1057

Memur

Sinem TOPAL –

Makine Teknikeri

 

Elektrik Birimi

Güner DEMİR - 1063

Elektrik Mühendisi

Meral SONBAHAR - 1050

Elektrik Mühendisi

Orhan AYDOĞDU - 1607

Elektrik Mühendisi

Osman GÜNDOĞAN - 1034

Elektrik Teknik Öğrt.

Meral KAL - 1482

Elektrik Teknikeri

Selamet YILMAZ - 1144

Elektrik Teknisyeni

İhale Birimi

Cihangir FİDAN - 1022

Elektrik Teknik Öğrt.

Hatice ÇAKICI - 1548

Bilgisayar İşletmeni

Leyla ÖZCAN - 1754

Memur

Ensari ÖZER - 1037

Teknisyen

Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi

Osman TULUMOĞLU - 1481/1039

Memur

Derya BUDAK - 1044

Memur

Cemal ÇAKIROĞLU - 1039

Memur 

 

Bilgi İşlem Birimi

Edagül ÇİÇEK - 1539

Şef

 

Bakım Onarım Birimi

Serdar KAYALİ -

Elektrik Teknikeri

Muharrem SAYIN -

Elektrik Teknikeri (Rektörlük)

Hasan IŞIK – 1193

Tekniker (İklimlendirmeci)

Hilmi DUT – 1610

Elektrik Teknisyeni (Maltepe Yerleşkesi)

Mehmet Salih GÜRÜN – 1193

Makine Teknisyeni (Bağlarbaşı Yerleşkesi)

Erol KARAYEL -

Teknisyen (Depo Sorumlusu)

Hasan ÜSTÜN -

Elektrik Teknisyeni

Kazım AÇAY -

Elektrik Teknisyeni

Erol KARAKAŞ -

Memur - (Data Yapım)

Mehmet TANRIVERDİ -

Memur  - (Marangoz)

Ömer Ümit GÜLDALI - 1613

Elektrik Teknisyeni

Habib ÇOLAK -

Marangoz

Ömer KORKMAZ - 1611

Tesisatçı

Şeref ÜNSAL – 1610

Tesisatçı

Sercan KURT –

Elektrik Teknisyeni (Maltepe Yerleşkesi)

Tahir UCA –

Boyacı

Arafat AYBEK –

Boyacı

Recep KAÇMAZ -

Boyacı

Necdet GÖL -

Boyacı

 

Peyzaj ve Çevre Düzenlemesi Birimi

Turan TUZTAŞI

Memur

Cemal GÜNEŞ

Kor. Güv. Görevlisi

Taci ALTINTAŞ

Veznedar

Necmettin BALTA

Kor. Güv. Görevlisi

Fehmi ARAS

Kor. Güv. Görevlisi

Seyfettin ÇİÇEK

Bekçi

Necdet TUNÇ

İşçi

Hayati KILIÇ

İşçi

Mustafa AYGÜN

İşçi

İbrahim BOYRAZ

İşçi

Cemal ÇAMAŞIRCI

İşçi

Muzaffer BAŞALAN

İşçi

Mustafa ASLAY

İşçi

Ali DUMAN

İşçi

A. Uğur KIYASSIN

İşçi

Ahmet KARAGÖZ

Hizmetli

Hasan DUMAN

Hizmetli

Ekrem ÇİÇEK

Hizmetli

Şoför

Bayram GÜLIŞIK

Şoför

 

 

Bu sayfa Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı tarafından en son 13.06.2017 13:49:45 tarihinde güncellenmiştir.